KONST / Litografier / Färglitografier 17422123
nr 1742 2123
Färglitografier
8 st, Vincent Haddelsey (1929/34-2010), oramade lösa blad. Signerad, numrerad 16/400. Färglitografi. Bladets mått: 27x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:24:12
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)